Polski
Producent rozdzielnic
elektrycznych
NN

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EDMA działa od 1990 roku. Firma nasza specjalizuje się głównie w produkcji rozdzielnic elektrycznych, tak typowo energetycznych jak i sterowniczych. Poza rozdzielnicami w technologii PRISMA oferuje również typowe tablice mieszkaniowe, złącza kablowe, rozdzielnice budowlane i słupy oświetleniowe.

W zakresie technologii PRISMA dysponujemy najnowszymi rozwiązaniami technicznymi tzn. pełen monitoring sieci energetycznej, proste i rozbudowane układy SZR na sterownikach programowanych. Rozdzielnice w technologii PRISMA oferowane przez nas, zawierają się w przedziale prądowym do 4000 A. Dysponujemy również szeroka gamą stopni ochrony rozdzielnic od IP20 do IP55.

W ramach naszej działalności promujemy także rozwiązania wprowadzające oszczędności dla odbiorców energii elektrycznej. W szczególności realizujemy to przez projekt i instalację baterii kondensatorów. Oferujemy tu pełną gamę urządzeń do kompensacji mocy biernej - zarówno do układów zasilania o niskiej zawartości wyższych harmonicznych jak i baterie wzmocnione oraz dławikowe. Poprzez zmniejszenie mocy biernej, a tym samym mocy pozornej, uzyskujemy odciążenie transformatora zasilającego. W ten sposób dobrodziejstwa płynące z instalowania kompensacji mocy biernej wyrażają się nie tylko w rozrachunku ekonomicznym jeżeli chodzi o koszta związane z opłatami za zużycie energii, ale również oszczędzamy na urządzeniach.

Zapraszając do współpracy
Z poważaniem
Dyrektor
inż. Józef Stachurski